КП «Міський магазин» під керівництвом Амана Моламова, та його новий "курс"

Важливою складовою успіху у роботі є взаємодія. Ефективне спілкування, як зі своїми працівниками, так і з людьми, для яких організовуєш продуктивну роботу, являється основою прогресу та покращень.

Немає можливості зрозуміти куди необхідно рухатися, якщо кругозір не поповнюється новими спостереженнями, а особливо важливо враховувати спостереження людей, з якими працюєш в одному напрямку.

З початком роботи Амана Моламова на посаді директора КП «Міський магазин» діяльність підприємства кардинально змінила напрямки саме у сфері ефективної комунікації.

В першу чергу йдеться про підприємців, адже навести лад у сфері торгівлі, не враховуючи потреб та досвіду людей, які безпосередньо здійснюють підприємницьку діяльність, просто неможливо.

Приступивши до виконання обов’язків директора підприємства, Аман Мансурович першочергово провів зустріч з ініціативною групою представників пересувної та дрібнороздрібної торговельної мережі. Нарешті у підприємців з‘явилася можливість бути почутими.

Аман Моламов на постійній основі проводить зустрічі, на яких вирішуються нагальні питання, визначається проблематика, окреслюється план покращення та інструменти його імплементації.

Основною проблемою у сфері торгівлі лишається значна її частина, яка діє у полі незаконності. Саме тому Аман Моламов підкреслює важливість спілкуватися з усіма сторонами процесу. По один бік знаходяться підприємці. З іншого боку важливо чути місцеві органи влади, які знають напевно що відбувається у їхньому районі.

Виходячи з цього, були проведені зустрічі з керівництвом всіх 10-ти районів м. Києва, де були сформовані основні проблеми, які виникають у кожному конкретному районі, були подані пропозиції та були обговорені шляхи ефективної взаємодії.

Можна сказати багато слів про численні зустрічі, підняті гострі питання, урегульовані конфліктні ситуації, про домовленості та консенсуси. Але в даному випадку цифри зможуть висловитися значно красномовніше.

Запланований дохід комунального підприємства від продажу права на сезонну торгівлю складає 2,5 млн грн. Менше як за пів року роботи на посту директора КП «Міський магазин» Амана Моламова сума проданих лотів вже становить 3 млн. 200 грн. І це поточні показники.

Попереду ще дуже багато роботи. Курчат, звичайно, по осені рахують, але курс, обраний Аманом Моламовим, демонструє свою ефективність.