КП «Міський магазин» успішно розіграло 17 лотів на розміщення засобів торговельної мережі в Києві

На минулому тижні завершилися електронні торги на право розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі в місті Київ, які організовує КП «Міський магазин».

Було розіграно 17 лотів, із яких чотири в Шевченківському та Дарницькому районах, три – в Дніпровському, два – в Голосіївському та Печерському, по одному – в Оболонському та Солом’янському районах столиці.

За результатами торгів КП «Міський магазин» розраховує підписати договори щодо розміщення засобів пересувної торгівлі на загальну суму 1 млн 700 тис. 490 грн, що вдвічі більше від початкової вартості лотів, які виставлялися на торги.

Найдорожчим виявився лот у Дарницькому районі, що був проданий у 7,5 разів дорожче від стартової ціни, – 370 тис. грн. За ним іде лот у Шевченківському районі вартістю майже в 230 тис. грн, що в 4,6 разів більше, ніж його початкова вартість.

Підприємці також завжди активно змагаються за лоти на Печерську – понад 300 тис. грн заплатять переможці торгів за право встановити в цьому районі свої автокафе чи автокав’ярні.

«Приємно, що підприємництво в Києві продовжує розвиватися і є постійний конкурентний попит на отримання права з розміщення засобів пересувної торгівлі в столиці. Адже за результатами торгів наше міське комунальне підприємство стабільно заробляє для столиці шестизначну суму. Ці кошти спрямовуються на розвиток пересувної, сезонної торгівлі та інші потреби міської громади», – підкреслив директор КП «Міський магазин» Андрій Андрущенко.

Нагадаємо, КП «Міський магазин» проводить відкриті електронні торги на право розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі в місті Києві на електронному майданчику Української універсальної біржі (УУБ).

Із покроковою відеоінструкцією щодо реєстрації у торгах, подачі заяв на участь у них та тим, власне, як проводяться торги, можна ознайомитися за цим посиланням: http://bit.do/fJyef.