Новий дизайн палаток роздрібної торгівлі

Нещодавно КП «Міський магазин», який надає дозволи на розміщення об‘єктів сезонної та пересувної торгівлі, представив дизайн наметів, котрі мають на меті привести до єдиного зовнішнього вигляду всі легальні об‘єкти торгівлі, щоб киянам легко та зручно було визначити місця, де торгівля здійснюється офіційно та законно. Проте, громадськість висловила своє негативне враження від зовнішнього вигляду запропонованих торговельних місць.

Перш за все, хочемо подякувати, що ви підтримуєте загальну ідею візуального маркування об‘єктів торгівлі, що здійснюють свою діяльність у легальному полі. По-друге, надзвичайно вдячні кожному, хто висловив свою думку.

Прийнято вважати, що органи влади мало переймаються думкою людей, проте, зважаючи на відгук громадськості і розуміючи значення комунікації, КП «Міський магазин» хоче почути саме вас.

«Ми враховуємо бачення кожного і визнаємо, що не зовсім впоралися із поставленою перед собою задачею якісного маркування легальних магазинів» — зазначає в. о. директора КП «Міський магазин» Аман Моламов.

Тому ми звертаємося до кожного небайдужого громадянина, котрий має бажання, а також достатні знання, щоб допомогти якісно вирішити задачу і пропонуємо наступне: запрошуємо дизайнерів долучитися до створення зовнішнього вигляду наметів для сезонної торгівлі, які будуть розміщуватися у всіх районах столиці (відзначайте у коментарях тих, хто захоче взяти участь). Адже серед коментувань та відгуків знайшлося немало тих, хто пропонував конструктивне вирішення питання.

У період з 15 липня по 15 серпня приймаємо ваші пропозиції (на адресу електронної пошти: kpmiskmagazyn@gmail.com) дизайну намету який, на вашу думку, ідеально впишеться у загальний вид міста.

Далі, впродовж наступного місяця (15 серпня—15 вересня), запропоновані вами варіанти ми виставимо на голосування, щоб кожен киянин зміг обрати саме той дизайн, який здається йому найпривабливішим та таким, який він легко упізнає на вулицях Києва.

Додатковим приємним бонусом для переможця буде те, що його ім‘я буде зазначено на наметі.На даний час виготовлено лише 100 палаток. До наступного року їх необхідно виготовити ще не одну сотню.

Тому, якщо вам не байдужа доля зовнішнього вигляду об‘єктів торгівлі нашого міста запрошуємо долучитися до пошуку найвдалішого рішення. Адже досягнути успіху простіше, коли існує вдала комунікація з тими, для кого працюєш.