У КП «Міський магазин» розповіли, як підприємці працюють в умовах посилення карантину

Директор КП «Міський магазин» Андрій Андрущенко розповів, як працюють власники та працівники засобів пересувної та об’єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі в умовах карантину, в зв’язку з тим, що Київ віднесений до «помаранчевої» зони епідеміологічної небезпеки.

«Нові обмеження не стосуються роботи дрібнороздрібної торговельної мережі – наші підприємці наразі працюють у вже звичному режимі з дотриманням усіх правил та регламентів, визначених і розроблених Київрадою та урядовцями. Продавці на робочому місці мають обов’язково перебувати в масках та рукавичках – так само обслуговувати вони можуть тільки осіб із засобами індивідуального захисту. Автокафе, автокав’ярні, лавки-автопричепи – усе обов’язково проходить посилену дезінфекцію та об’єкти торгівлі забезпечено антисептиками під час їх роботи», – акцентує Андрій Андрущенко.

«Щодня ми інспектуємо підприємців, з якими КП «Міський магазин» укладено договори щодо розміщення засобів пересувної та об’єктів сезонної торгівлі, адже пріоритет № 1 для нас – це, звісно, безпека киян та гостей столиці. Завдання № 2 – не допустити потраплянню Києва до «червоної зони», адже найбільше це вдарить по самих же підприємцях, яким за таких умов доведеться знову тимчасово обмежити свою роботу», – резюмує він.