Муніципальна книгарня «Сяйво книги» пропонує до Міжнародного дня рідної мови топ-5 книжок про українську мову

Сьогодні, 21 лютого, в Міжнародний день рідної мови, муніципальна книгарня «Сяйво книги» комунального підприємства «Міський магазин» пропонує читачам останні новинки про українську мову.

Так, книгарня пропонує топ-5 книжок:

«Перемагати українською» – авторка Ольга Дубчак;

«100 експрес уроків українською» – автор Олександр Авраменко;

«100 експрес уроків українською. Частина 2» – автор Олександр Авраменко;

«Спільна мова» – авторка Анастасія Левкова;

«А як кажуть у вас?» – автор Тарас Береза.

Нагадаємо, що найстарша в Україні книгарня «Сяйво книги» працює щоденно з 10:00 до 20:00 за адресою: вул. Велика Васильківська, 6. Тут можна придбати смачну каву, відвідати презентації книг, виставки та літературні вечори.

У приміщенні також розташоване укриття, яким можуть скористатися містяни під час повітряної тривоги. Слідкувати за новинками можна у Telegram-каналі книгарні: https://t.me/syaivo_books.

Окрім цього, на постійній основі надається знижка 20% на весь асортимент книгарні та знижка 10% в кав’ярні «Сяйво кави» на всю продукцію для власників «Картки киянина». Так само знижка діє для військових, кава для них безкоштовна.

Додатково.

Міжнародний день рідної мови відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на XXX сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня – 17 листопада 1999 року в Парижі.