Законна пересувна торгівля у Голосіївському районі, та нові архітипи засобів пересувної роздрібної торгівлі

У Голосіївському районі стартував пілотний проєкт із розміщення купав у єдиному архітектурному стилі.

Місто започаткувало пілотний проєкт, спрямований повністю змінити підхід до розміщення на вулицях міста мобільних торговельних точок.Починаємо його реалізацію з Голосіївського району.

17 вересня відбудуться електронні торги на розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі в місті Києві. https://kyivcity.gov.ua/oholoshennia/pro_provedennya_torgiv_na_pravo_rozmischennya_zasobiv_peresuvno_dribnorozdribno__torgovelno_merezhi_v_misti_kiyevi_444777/

На аукціоні заявлено 21 локацію пересувної торгівлі для розміщення в Голосіївському районі.Архітип засобів пересувної торгівлі розробляли фахівці з урахуванням сучасних трендів, санітарно-епідемічних вимог, зручності для продавця та споживача. Представники бізнесу брали безпосередню участь у розробці універсального вигляду пересувної точки. Він має поєднуватись із загальним виглядом міста, у жодному разі не порушуючи благоустрій.

«Місто прагне кардинально змінити підхід до пересувної торгівлі. Наша мета — щоб жодної точки несанкціонованої торгівлі в місті не було», — зазначає в. о. директора КП «Міський магазин» Аман Моламов.

Київ дає «зелене» світло підприємцям, які готові працювати в правовому полі: оформити повний пакет документів на розміщення та торгівлю, сплачувати необхідні внески до бюджету.

Усі представники бізнесу, які готові працювати у легальному полі, виконати чіткі вимоги щодо вигляду та розміщення мобільної точки продажу, запрошуються до участі.

Графічну схему розміщення засобів пересувної торгівлі можна переглянути за посиланням: https://drive.google.com/open?id=14-Dv5emIVZphn6xSYiWct1ioRtU&usp=sharing.