Критика та "сувора правда"

—Это правда что вы машину в лотерею выиграли? —Правда. Только не машину, а квартиру. И не в лотерею, а в покер. И не выиграл, а проиграл.

Цей анекдот ще радянських часів яскраво характеризує той потік так званої «інсайдерської» інформації, яка надходить з широко відомого у вузьких колах сайту «КиевВласть».

Розуміючи, що критика керівників комунальних підприємств є невід’ємною частиною життя будь-якого чиновника, ми довго спостерігали за, майже, щотижнево вилитим брудом на очільника КП «Міський магазин».

Протягом цього спостереження штучне нагнітання негативу навколо особи Амана Моламова почало переходити всі адекватні межі. Не будемо виправдовуватись, а просто перерахуємо такі звинувачення. 12.04.2021 виходить чергова стаття, де вказується, що Аман Моламов планує забрати всі ярмарки м. Києва на КП «Міський магазин». Відповідь: Департаментом промисловості та розвитку підприємництва дійсно розглядається можливість зосередити право на проведення ярмарок в двох комунальних підприємствах: КП «Київська спадщина» та КП «Поділ нерухомість», які цим займаються, як основним профілем діяльності. Більше того, КП «Міський магазин» близько місяця тому звернулось до Департаменту з відмовою від організації проведення ярмарок на двох вулицях у Шевченківському районі. Зазанчене було здійснено для зосередження діяльності на пересувній та сезонній торгівлі.

Окрім цього, 15.04.2021 нас звинуватили в приховуванні даних про переможців та суми лотів по сезонній торгівлі, хоча, кожен з вас може прямо зараз зайти на сайт КМДА та ознайомитись з сумами та результатами торгів. Ми навіть розкриємо ще більшу таємницю для «журналістів» «КиевВласти». Запланований дохід комунального підприємства від продажу права на сезонну торгівлю складає 2,5 млн грн. На даний час сума проданих лотів вже становить 3 млн. 200 грн. При цьому, ще будуть виставлені нові локації, які додатково принесуть кошти міському бюджету та дозволять зменшити кількість стихійної торгівлі. Але журналістів це не хвилює!

Чому повинно щось турбувати, адже найпростіше зробити гучний заголовок з брехливими звинуваченнями. Також цікавою являється подача інформації від «КиевВласти»— «неназваний підприємець» та один з депутатів, як повідомили на наші джерела... Браво!

Як повідомило нам наше джерело, автор статті про КП «Міський магазин» використовує медіаресурс для розповсюдження неправдивих відомостей з метою власної наживи та діє в інтересах третіх осіб.

Ми також так можемо! Нам також повідомив один з журналістів, він себе не називав, оскільки побоюється утисків від власників видання. Особливу увагу привертає проведення ліній можливих зв’язків: «Аман Моламов работает в КМДА,а как мы знаем глава КМДА— В. Кличко». Це у вашому стилі. А він дуже схожий на стиль російської пропаганди.Дивно, що ще й досі немає новин про розіпнутого хлопчика на ярмарках міста.

Ну а про людей та структури, які підтримують Амана Моламова... Сумніваємося, що навіть найбільш одіозних олігархів нашої країни пов’язували з такою кількістю впливових осіб: спецслужби, Артур Палатний, Віталій Кличко, а тепер ще і депутати «Слуги народу», які наближені до офісу президента. Та з такою підтримкою ніякі МАФи не повинні бути страшні.

Ми розуміємо, що це мало зацікавить «КиевВалсть», але не могли б ви з таким «звероподобным рвением» висвтілювати заходи, які активно почало проводити підприємство в книгарні «Сяйво книги», після того як його директором став Аман Моламов?! Ми їх просто перерахуємо: презентація книги майстра слова сучасності Степана Процюка, презентація книги одного з найвідомиших добровольців України Володимира Регеші, презентація книги для підлітків Оксенії Бурлаки, численні творчі та поетичні вечори сучасних митців, як відомих, так і тих, у кого все попереду, в тому числі благодійні, пізнавальні лекції, скульптурні та художні виставки та інше.

У минулому році було проведено 0 таких заходів, у цьому— вже 56! Витрати КП на це становлять 0 грн.

Ви ж захочете підтримати молодих поетів, художників, скульпторів, для яких створений безкоштовний майданчик популяризації їх творчості.

Ви також захочете написати хоча б одну статтю про ринок незаконних об’єктів торгівлі та осіб, які це опікують. Не цікавить?Ви, напевно, розповіли про 10 районів та сотні зустрічей, які провів Аман Моламов для внесення нових об’єктів пересувної торгівлі, які будуть офіційні та приносимутить дохід в бюджет міста, а не будуть розміщені незаконно та контролюватимуться невстановленими особами.

Українська література в жанрі детективів та фантастики переживає нелегкі часи, проте, враховуючи літературний потенціал журналістів «КиевВласти», ми здивовані, що ще досі не відбулось презентації книг у цьому жанрі у нашій книгарні.

Агов! Не заривайте свій талант, ми допоможемо вам популяризувати свій потенціал!

Наші попередники подали на вас позов до суду. Ми не будемо займатись подібними речами.

Якщо вірити Данте Аліг’єрі (сподіваємося, ви знаєте хто це)— для вас буде окремий суд в одному з 9 кіл.